Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Воллейбол
Chevy-Niva Club > ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ОФИС > Активный и Культурный отдых > Спорт
Sysanin
Пока нету отдельной ветки напишу сдесь!

Итак кто хорошо или неплохо играет в воллейбо!! ae.gif

Мы играем на Столичном шоссе прям напротив "Автозаза на Столичке"! Если есть таковые спортсмены отпишитесь! ad.gif
Chevy-K
Я в волейбол на уровне: дайте мячик, я ударю! ab.gif
А так, настольный теннис больше, а когда-то и в большой играл..! ab.gif
а ещё бильярд нравится.. в боулинг ещё не играл.. ah.gif
NOSAR
Всем привет погнали в Пейтбол.Вова
Архонт
я то Вовы, под столом валялся!!! Спрасили кто в воейбол играет!!! Пиричем тут пейнтбол???
NOSAR
Всем привет ну зачем на Волейбол время тратить тем более что я ростом не вышел давайте в Пейнтбол ну на крайняк в Футбол там уже никаких капитало вложений надо только мяч и красовки или кеды ну давайте лучше перед новым годом в Пейнтбол Антон ну сорганизуй Вова
Архонт
Сорганизовать не получится!!!! Вот если оргаизовать, это другое дело!
NOSAR
Привет я тут да Антон Сорганизуй Пейнтбольчик ну оторвемся перед Новым Роком Вова
piter
Динамівський автопарк

Гравці київського «Динамо»люди забезпечені і можуть собі дозволити розкіші автомобілі.

У своїх смаках гравці найтитулованішого клубу України чимось схожі. У переважної більшості гравців київського «Динамо» «Мерседеси» чи «БМВ».

На голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського у 2004 році був зареєстрований «Тойота Ленд Крузер 100». І у 2004 році Шовковський придбав собі не такий і дешевий Ягуар XJ6, цього ж року випуску.
Серб Горан Сабліч їздить на авто БМВ X5 (2002), а його дружина Моніка на «Порш Кайенн» (2004 р). У бразильця Родріго також був БМВ X5, який у нього вкрали у 2005 році...
Ще кілька місяців назад Артем Мілевський їздив на своєму авто BMВ X5, але нещодавно , потрапив в ДТП і тимчасово залишився авто.
Андрій Несмачнийволодіє лише одним авто –«Мерседес Е 500» (2002р.)
Владислав Ващук є відданими прихильником німецького БМВ. У його спочатку були БМВ-318 (2002р.), БМВ 645СІ (2004) і нарешті БМВ М6 (2006) року, ціна якого перевалює за 127 000 євро.
У Горана Гавранчіча значиться автомобіль «Мерседес С200» (2000р), хоча два роки назад у його вкрали автомобіль «Мерседес CLK 500».
У Валентина Белькевича поки один автомобіль - це «Мерседес SL500» (2002р).

Румун Флорін Чернат віддає превагу «Мерседесу S500 (2000р). У Олега Гусєва останнім часом був автомобіль «Мерседес - 320 CLK» (1999р).
Сергій Ребров розпочинав свій автолюбительський шлях з «БМВ-325» (1993р), який в нього був ще в 1997 році. Потім в нього з`явилася БМВ-320І (2003), коли він ще не грав за «Динамо», а перебував в оренді в турецькому «Фенербахче». На дружину Реброва - Людмилу зареєстрований «Мерседес 600» (2000р).Перейшовши до «Динамо» у 2005 році нині Ребров віддає перевагу «джипу» «Ренж Ровер»
У тренерського корпусу «Динамо» авто більш скромні, ніж у гравців. У Анатолія Дем`яненка «Мерседес 240» (2000р). У тренера воротарів Михайла Михайлова також «мерс», але «Е-200» 1999 року випуску.
У спортивного директора «Динамо» Леоніда Буряка також «Мерседес 500» (2004р).
Найшикарніший автопарк у «Динамо» має його президент Ігор Суркіс. За Суркісом-молодшим значиться чотири авто - «Мерседес G500» (2002р.), «Мерседес Sl600» (2003р.), «Майбах 57» (2004) та «Бентлі Контіненталь» (2004р.).
редакція «Газети 7 днів»

Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.